I agree

This website is operated by the AIFP that as a personal data controller that uses cookies in order to improve user comfort, to analyze the visit rate and to deliver relevant content to visitors more accurately. For more information, click here

Osmnáctá výzva IMI 2

NoImg

Dne 26. června 2019 byla uveřejněna nová výzva evropské iniciativy IMI 2. Naskytla se tak další příležitost pro vědecká pracoviště a malé či střední firmy, které se mohou hlásit již do osmnácté a devatenácté výzvy iniciativy IMI 2. Možnost podávání žádostí je otevřena do 26. září 2019.

Témata aktuální osmnácté výzvy jsou následující:  

  

Osmnáctá výzva nabízí podporu v celkové hodnotě přes 93milionů eur 

  

Téma devatenácté výzvy je následující: 

 

Podpora devatenácté výzvy činí 20 milionů eur.  

 

Rádi bychom zdůraznili, že do výzev inciativy IMI se mohou zájemci zapojit pouze jako součást mezinárodního konsorcia. Pro sestavení nového nebo zapojení se do již existujícího konsorcia je toto zapotřebí včas najít vhodné partnery. Partnery pro utvoření konsorcia si mohou jednotlivý žadatelé najít pomocí Horizon 2020 Partner Search.  

Asociace inovativního farmaceutického průmyslu se snaží podpořit zapojení českých vědeckých institucí a firem. Může zprostředkovat kontakt na české výzkumníky úspěšně zapojené do projektů z předchozích výzev IMI, kteří jsou ochotní podělit se o své zkušenosti s celým procesem. 

Kam se dál vydat 

Online semináře k jednotlivým tématům i obecným pravidlům a postupům IMI. Pro registraci či jejich shlédnutí offline pokračujte zde

Detailní informace a jednotlivá témata Call 18 a Call 19

Na webu www.aifp.cz jsou zveřejněny základní pokyny pro žadatele v češtině. 

Na webových stránkách IMI2 jsou k dispozici tips for applicants a advice on finding project partners.  

Kontakt 

Případné dotazy je možné směřovat na:

Šárka Bělová
e-mail: sarka.belova@aifp.cz